سیاست حریم خصوصی

ما که هستیم؟ 

شرکت اذرخش خودرو مبین در با 15 سال سابقه نمایندگی  فعالیت در فروش و خدمات پس از فروش (لوازم یدکی ) خودرو های شرکت سایپا در حال فعالیت می باشد و دارای مجوز های قانونی از مراجع ذی ربظ می باشد. ادرس  شرکت ما در استان اصفهان شهر اصفهان بوده و برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید به صفحه درباره ما مراجعه کنید 

دیدگاه‌ها

هنگامی که بازدیدکنندگان نظرات خود را در سایت می‌نویسند، ما اطلاعاتی را که در فرم نظرات و همچنین بازدید کننده‌ها ارائه می‌شود جمع آوری می‌کنیم و افرادی که نظرات خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران و خلاف اداب و معاشرت نوشته باشد حذف و درصورت نیاز به مراجع قانونی اطلاعات داده می شود.

رسانه

تصاویری اعم از عکس نمایه حساب کاری و یا غیره در سایت ما اپلود شود به هیچ عنوان اطلاعات با افراد یا شرکت هایی به اشتراک گذاشته نمی شود و تحت نظر شرکت اذرخش خودرو مبیم محفوظ و فردی به این اطلاعات دسترسی ندارد.

کوکی‌ها

 اگر شما نظر خود را در سایت ما ثبت کنید، ممکن است برای ذخیره نام، آدرس ایمیل و وب سایت خود در کوکی‌ها تصمیم گیری کنید. اینها برای راحتی شما هستند، به طوری که شما مجبور نیستید دوباره جزئیات خود را پر کنید زمانی که نظر دیگری را ترک کنید. این کوکی‌ها یک سال طول خواهد کشید.

اگر از برگه ورود ما بازدید نمایید، ما یک کوکی موقت برای مشخص نمودن اینکه آیا مروگر شما کوکی قبول می‌کند را تنظیم می‌کنیم. این کوکی محتوای اطلاعات شخصی شما نیست و وقتی مرورگر شما بسته می‌شود از بین می‌رود.

هنگام ورود به سیستم، ما همچنین کوکی‌ها را تنظیم خواهیم کرد تا اطلاعات ورود به سیستم و گزینه‌های صفحه نمایش خود را ذخیره کنید. کوکی‌های ورود به سیستم برای دو روز گذشته و کوکی‌های گزینه‌های صفحه نمایش برای یک سال گذشته است. اگر شما انتخاب کنید ” به یاد داشته باشید من Me”، ورود شما برای دو هفته ادامه خواهد داشت. اگر از حساب خود خارج شوید، کوکی‌های ورود حذف خواهند شد.

اطلاعات شما را کجا ذخیره می شود؟

اطلاعات شما اعم از نام و نام خانوادگی و شماره تلفن همراه و… در دیتابیس شرکت ما ذخیره و نگهداری می شود و اطلاعات شما نزد ما محفوظ می باشد.

چه مدت ما اطلاعات شما را حفظ می‌کنیم؟

اطلاعات حساب کاربری افراد تا یکسال در صورت استفاده نکردن از حساب کاربری خود نگهداری می شود و بعد از ان برای همیشه پاک میشود و باید دوباره حساب ایجاد نمایند.

داده‌های شما را به کجا ارسال می‌کنیم

داده های شما در دیتابیس و هاست شرکت محفوظ می شود هیچ فردی به این اطلاعات دسترسی ندارد .