پست شده در اخبار فروش محصولات سایپا

اعلام شرایط پیش فروش زامیاد (مهر ماه)

ثبت نام، پیش فروش و فروش فوق العاده محصولات زامیاد

زامیاد خودروهای تجاری سبک و سنگین تولید می‌کند و یکی از شرکت‌های زیرمجموعه گروه خودروسازی سایپا است. بخشنامه طرح‌های پیش فروش وانت‌های این شرکت مثل وانت نیسان آبی، پادرا و پادرا پلاس همزمان با پیش فروش خودروهای سواری سایپا اعلام می‌شود و برای ثبت نام این خودروها نیز باید از طریق سایت فروش اینترنتی سایپا اقدام کرد.

احتراماً بدینوسیله به اطلاع مشتریان محترم و نمایندگیهای مجاز گروه خودروسازی سایپا می رساند شرایط فروش فوق العاده محصولات شرکت زامیاد پادر) ، کارون، نیسان تک سوز و نیسان دوگانه سوز از ساعت ۱۵ روز سه شنبه مورخ ۱۴۰۳/۰۷/۰۴ از طریق سایت فروش اینترنتی تا زمان تکمیل ظرفیت طبق مراحل ذیل اقدام نمایند :

ورود به سایت فروش اینترنتی https://saipa.iranecar.com و ثبت اطلاعات شخصی و دریافت کد کاربری متقاضیانی که قبلاً نسبت به ثبت اطلاعات شخصی و دریافت کد کاربری و رمز عبور اقدام نموده اند نیاز به دریافت مجدد کد کاربری و کلمه ورود ثبت ندارند.

قیمت محصولات زامیاد (مهر)

شرکت خودروسازی زامیاد، قیمت جدید محصولات خود، ویژه مهرماه، را اعلام کرد.

نوع خودرو قیمت خودرو (تومان)
کارون رادیال ۷۱۰.۱۹۰.۰۰۰
پادرا پلاس PE6V رادیال ۶۱۶.۸۹۰.۰۰۰
نیسان تک‌سوز آپشنال رادیال SVD ۵۳۴.۰۹۰.۰۰۰
نیسان تک‌سوز آپشنال هیدرولیک SVD ۵۳۹.۹۲۹.۰۰۰
نیسان تک‌سوز آپشنال هیدرولیک رادیال SVD ۵۵۶.۱۹۰.۰۰۰
نیسان دوگانه‌سوز آپشنال رادیال SVD ۵۷۱.۰۹۰.۰۰۰

برای کسب اطلاعات بیشتر پی دی اف زیر را مطالعه بفرمایید :

 

درباره ما :

شرکت سایپا یکی از بزرگ ترین تولیدکنندگان لوازم یدکی در کشور است. که شرکت ما ( اذرخش خودرو مبین) نمایندگی سایپا را بر عهده دارد  و بهترین خدمات پس از فروش خودرو را ارائه می دهد. برند سایپا برای تأمین و توزیع قطعات یدکی باکیفیت، از کارشناسان مجرب و نیروی کارآمد استفاده می کند.

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *