پست شده در طرح ویژه فروش قطعات

طرح ویژه سایپا پیشرو با تخفیف 40 تا 45 درصدی برای مشتریان گروه سایپا

تخفیف 40 تا 45 درصدی مالکان خودروهای شاهین، گروه X200، X212 و وانت 151 گارانتی و غیر گارانتی با عمر کمتر از 10 سال

به مناسبت کسب رتبه یک در ارزیابی خدمات پس از فروش وزارت صمت توسط سایپایدک و در راستای سیاست‌های گروه خودروسازی سایپا. با هدف افزایش رضایتمندی مشتریان، طرح تخفیف ارائه خدمات برای مشتریان گروه سایپا در قالب طرح ویژه سایپا پیشرو با 40 تا 45 درصد تخفیف اجرا خواهد شد.

از گزارش روابط عمومی سایپایدک، در این طرح که از تاریخ 6 تا 26 شهریور در نمایندگی‌ها و تعمیرگاههای مرکزی سایپایدک اجرا می‌شود، مالکان خودروهای شاهین، گروه X200، X212 و وانت 151 با عمر کمتر از 10 سال می‌توانند از خدمات معرفی شده در این طرح از قبیل تعویض روغن موتور، فیلتر روغن، فیلتر هوا، فیلتر سوخت، لنت ترمز جلو، مایع شیشه شوی، ضد یخ و آب رادیاتور استفاده نمایند.

  • خدمات قابل ارائه در طرح : 

خدمات در قالب 4 بسته ترکیبی شامل اقلامی از جمله روغن موتور ، فیلتر روغن ، فیلتر هوا ، فیلتر سوخت ، لنت ترمز ، مایع شیشه شوی ، ضد یخ و اب رادیاتور به شرح جدول ذیل ارائه می                 گردد.

 

مشتریانی که در طرح ویژه سایپا پیشرو  مشارکت ‌نمایند، بسته ویژه شامل عیب‌یابی با دستگاه عیب یابی و بازدید فصلی به طور رایگان ارائه می‌شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر پی دی اف زیر را مطالعه بفرمایید :

درباره ما :

شرکت سایپا یکی از بزرگ ترین تولیدکنندگان لوازم یدکی در کشور است. که شرکت ما ( اذرخش خودرو مبین) نمایندگی سایپا را بر عهده دارد  و بهترین خدمات پس از فروش خودرو را ارائه می دهد. برند سایپا برای تأمین و توزیع قطعات یدکی باکیفیت، از کارشناسان مجرب و نیروی کارآمد استفاده می کند.

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *